Компанія "Центр інформаційних та аналітичних технологій"

 

Діяльність компанії

Компанія "Центр інформаційних та аналітичних технологій" має багаторічний досвід роботи з 2007 р. в сфері надання консультаційних послуг з питань фінансового та бухгалтерського управління для бюджетних установ України.

Єдина інформаційна система управління бюджетом (далі - ЄІСУБ) допомагає фінансовим органам, головним розпорядникам бюджетних коштів та іншим учасникам бюджетного процесу здійснювати планування, виконання та аналіз бюджетних коштів. ЄІСУБ дозволяє зміцнювати довіру громадян України по відношенню до органів влади оперативно надаючи інформацію по обсягах та цільовому призначенню витрачання коштів

Якість та незалежність роботи програмного продукту ЄІСУБ була випробувана в останні нелегкі часи для України. Завдяки використанню сучасних технологій ЄІСУБ надає можливість спеціалістам отримати доступ до бюджетної інформації з будь-якого комп’ютера, де є доступ до мережі Інтернет. Тому навіть під час блокування роботи виконавчих органів влади і фінансових органів державні службовці продовжували виконувати свої службові обов'язки. Показовим прикладом є міста Київ та Маріуполь, де фінансування, аналіз бюджету та інша поточна робота місцевих фінансових органів, головних розпорядників та одержувачів коштів не зупинялась, незважаючи на фактично зруйновані приміщення фінансових управлінь.

Продукти Центру інформаційних та аналітичних технологій працюють в усіх регіонах України.

Починаючи з  2015 року Центр інформаційних та аналітичних технологій обслуговує програмне забезпечення для Міністерства фінансів України для державного та обласних бюджетів.

 

Програмні продукти

Програмні продукти компанії, що створені на платформі сучасних інформаційних технологій, дозволяють якісно полегшити і прискорити систему збору та обробки інформації.

Процес збору інформації розбивається на кілька ієрархічних і функціональних рівнів, при цьому забезпечується можливість консолідації та розподілу інформації.

Флагманським програмним продуктом компанії є Єдина інформаційна система управління бюджетом (ЄІСУБ).

 

Цілі і місія

Місія компанії "Центр інформаційних та аналітичних технологій" полягає в розробці зручного, мобільного та функціонального інструменту для систем державного управління який би дозволив значно прискорити процес збору та обробки інформації. Будучи максимально універсальним та відповідним вимогам нормативно-процесуальних норм законодавства України та при цьому він має здатність урахування специфіки системи управління місцевих органів.

Глобальна мета діяльності компанії - впровадження системи управління державним та місцевим бюджетом в усіх великих та маленьких містах України.

 

Якість продукту

Компанія "Центр інформаційних та аналітичних технологій" практикує у роботі комплексний підхід до якості. Це означає якість у всьому, починаючи з пропонованого продукту і закінчуючи роботою співробітників. Завдяки цьому візитною карткою компанії " Центр інформаційних та аналітичних технологій " є незмінно висока якість послуг, що надається.

Відносини з клієнтами засновані на принципах відкритості та порядності, без чого неможливо будувати успішний бізнес.

 

Цінності і принципи

Компанія знаходиться в постійному діалозі з користувачами і постійно допрацьовує програмні продукти щоб вони ставали більш гнучкими та зручними у роботі. Постійно та оперативно проводиться технічне оновлення системи для відповідності вимогам нормативно-правової бази України, що постійно змінюється.

Постійний взаємний контакт та повага користувачів є візитною карткою компанії. Відносини з партнерами будуються на довгостроковій взаємовигідній основі. Саме тому всі партнери компанії є її вірними друзями.

Конкуренція на ринку є для компанії "Центр інформаційних та аналітичних технологій" природним стимулом для подальшого розвитку та вдосконалення програмних продуктів та для впровадження нових інформаційних технологій.

 

Контактна інформація

Назва: ТОВ "Центр інформаційних та аналітичних технологій"

Адреса: 04050, м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4а

Тел.: (00 38 044) 364-07-87, 587-98-84, 229-48-39,  462-77-91

Факс: (00 38 044) 424-04-34

Моб.: (00 38) 067 825 43 71, 067 825 43 72, 050 858 07 59

E-mail: buh@ciat.net.ua (бухгалтерія), support@ciat.net.ua (підтримка), admin@ciat.net.ua