Консультації

 

Для забезпечення якісної роботи користувачів з програмними продуктами, компанія ЦІАТ проводить оперативну консультацію телефонами гарячої лінії та за допомогою програми віддаленого доступу.

Користувачі можуть здійснювати дзвінки на телефон служби підтримки у робочий час (але у період пікових навантажень консультації проводяться на вимогу користувачів в надурочний час).

Форма роботи служби підтримки: зворотний дзвінок. Фахівець компанії самостійно та обов'язково додзвонюється до клієнта за вказаним телефоном, та допомагає вирішити проблему.

При дозвоні в службу підтримки користувач повідомляє дані своєї установи. Консультації проводяться у формі питання-відповіді. Користувач  лаконічно формулює проблему, з якою зіткнувся і отримує кваліфіковану відповідь фахівця.

Робочим інструментом компанії є програма віддаленого доступу TeamViewer версії 7, яку користувач повинен самостійно встановити на свій комп'ютер. Використовуючи її фахівець компанії може безпосередньо підключитися до комп'ютера користувача і допомогти йому у вирішенні виниклої проблеми.

Програму TeamViewer версії 7 Ви можете завантажити з офіційной сторінки.

У разі якщо у користувача є необхідність оновлення знань по роботи з програмним продуктом компанія пропонує прочитати програмну документацію.

Фахівці компанії віддалено проводять підключення користувачів. Для підключення компанія повинна направити офіційний запит на факс компанії на ім'я директора компанії.

 

Зміст послуг

Послуги з постійного супроводу та надання консультацій включають:

  1. надання консультацій в телефонному режимі та на робочих місцях користувачів системи (за технологіями віддаленого підключення);
  2. коригування програмного забезпечення у відповідності до змін діючого законодавства за додатковим вимогами Замовника;
  3. оперативне оновлення конфігурації базового програмного забезпечення;
  4. здійснення віддаленого адміністрування системи та баз даних;
  5. постійний моніторинг функціонування системи.

 

№ п/п

Вид бюджету

Вартість послуги на місяць (грн.)

1

 Фінансовий орган

ціна договірна

2

 Головний розпорядник коштів

від 400,00

3

 Одержувачі бюджетних коштів

від 300,00